Kategoriler

Çocukluk Dönemi Karizmaları

Çocukluk Dönemi Karizmaları

*okulun ders zilleri otomatikse dijital saati saniyesi saniyesine okulun saatine ayarlamak dersin sonunda zil çalmadan tam bir saniye önce “zil çalacak” demek.

*kavanozlar dolusu taso sahibi olmak. cok fazla taso super taso mega taso.. istop oynarken en orjinal renkleri söylemek. ya da inandırıcı renkler uydurmak.

*lise bitmeden önce milli olmak. anadolu lisesi sinavinda yapilan dereceyi vurgulamak. iyi misket oynamak bilimum misket oyunlarinda herkesi ütmek sonunda bi torba misket sahibi olmak…

*üst sınıflardan çıkma teklifi almak okuma hızı ölçümlerinde birinci olmak. hiç bilinmedik abidik gubidik ülke/bitki/hayvan isimleri ezberleyip bunları isim şehir oyununda kullanmak

*game boy ve paten sahibi olmak street fighter oynamayı başarabilmek lego systemlerle oynamak resim yapabilmek barbie bebek evi ve ayıcıklı dijital saat sahibi olmak.

*herkes den fazla sayıda gazoz kapağı sahibi olmak öğretmenin kitaptan biyer okuması için ismini söylediğinde şöyle bi etrafa bakmak. turbo sakızdan cıkan arabaların 1′den 190′a kadar olan serisine eksiksiz sahip olmak ilginç kol saatleri sahibi olmak.. yoyolu ya da ghostbusterslı gibi..

*herkesin annesi eve çağırdığı halde anne kişinin hala ses etmemesi.

*yakantop süresince can tutabilmek bonkörce dagıtmak.

*bisikleti tek teker üstünde kullanmak bisikletle kıç atmak ışıklı spor ayakkabı giymek futbol topu sahibi olmak topu hiç düşürmeden 450 sektirmek..

*okulu asmak ve akabinde “babama falan yakalanırsak sıçtık” diyenlere “aaa.. ben söyledim bizimkilere bugün okulu ascam diye” şeklinde cevap vermek.

*80 li yılların sonunda yeni yeni moda olan amerikan saç traşını yakın çevrede ilk kestiren olmak.

*okul servisinin en arkasında abilerle birlikte oturma ayrıcalığını kazanmış olmak.

4.5 5 2
YORUM YAP ve PUANLA